Produkty dziecięce - Home&Mirage

Produkty dziecięce

Produkty dziecięce

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

 • Kołderka i poduszka PREMIUM zostały wypełnione półpuchem gęsim 100% oraz pokryte super delikatnym inletem bawełnianym o gramaturze 90 g/m2. Jest to ekskluzywny produkt naturalny, bezpieczny od pierwszych chwil życia. Możliwość prania w pralce sprzyja utrzymaniu zestawu w czystości.
 • Komplet dziecięcy dream...

  Cena 634,00 zł
  Kołderka i poduszka DREAM zostały wypełnione puchem gęsim 90% oraz pokryte delikatnym inletem bawełnianym z domieszką włókna bambusowego o gramaturze 105 g/m2. Jest to ekskluzywny produkt naturalny, bezpieczny od pierwszych chwil życia. Możliwość prania w pralce sprzyja utrzymaniu zestawu w czystości.
 • Komplet dziecięcy basic+...

  Cena 370,00 zł
  Kołderka i poduszka BASIC+ zostały wypełnione puchem gęsim 70% oraz pokryte miękkim inletem bawełnianym o gramaturze 130 g/m2. Jest to wysokiej jakości produkt naturalny w umiarkowanej cenie. Możliwość prania w pralce sprzyja utrzymaniu zestawu w czystości.
 • Kołderka i poduszka PÓŁPUCH zostały wypełnione półpuchem gęsim 20% oraz pokryte mocnym inletem bawełnianym o gramaturze 185 g/m2. To wyroby produkowane metodami tradycyjnymi dla osób ceniących produkty naturalne w umiarkowanej cenie.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 117,00 zł
  Kołderka i poduszka MIKROFIBRA to wyroby syntetyczne pokryte nowoczesną tkaniną produkowaną w mikrotechnologii, posiadającą wspaniałe właściwości ułatwiające utrzymanie wyrobu w czystości. Mikrofibra jest przyjemna w dotyku i umożliwia pranie w temperaturze do 95 stopni C. Zestaw wypełniony jest innowacyjnym włóknem AMZ DreamFill, które gwarantuje zdrowy i komfortowy sen.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 157,00 zł
  Kołderka i poduszka COTTON to wyroby syntetyczne pokryte tkaniną bawełnianą, wypełnione nowoczesnym włóknem DreamFill. Zestaw przeznaczony jest dla osób szukających klasycznych produktów antyalergicznych pokrytych bawełną, w umiarkowanej cenie.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 292,00 zł
  Kołderka i poduszka NIEDŹWIADEK HONEY pokryte zostały naturalną, ekskluzywną tkaniną – satyną bawełnianą. Materiał został wzbogacony woskiem pszczelim, który jest witaminowym eliksirem dla ciała. Produkty są bardzo sprężyste, zapewniają komfortowy sen. Są trwałe i bezpieczne dla alergików.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 367,00 zł
  Kołderka i poduszka KOALA EUKALIPTUS pokryte zostały ekologiczną tkaniną Lyocell pozyskiwaną z drzewa eukaliptusa. Jest to bardzo ekologiczny surowiec, rosnący naturalnie bardzo szybko i bez użycia nawozów oraz pestycydów. Produkty są wyjątkowo gładkie w dotyku, a zarazem trwałe i bezpieczne dla alergików.
 • Babies antyalergiczny...

  Cena 202,00 zł
  Naturalnie miękkie, zdrowe i antybakteryjne.Kołderka i poduszka BAMBOO zostały pokryte innowacyjną tkaniną będącą połączeniem najlepszych cech bawełny i bambusa. Bawełna zapewnia miękkość i odpowiednią cyrkulację powietrza. Bambus z kolei nadaje tkaninie aksamitności oraz właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych - dzięki zawartości 
 • Outlast/bamboo nakładka...

  Cena 256,00 zł
  Higieniczna, praktyczna i termoaktywna nakładka ochronna. Bezpieczna dla alergików, ułatwia utrzymanie materaca lub łóżka dziecięcego w czystości. Zawiera aktywne termicznie włókno OUTLAST. Pokryta naturalną tkaniną z włóknami bambusa o prozdrowotnych właściwościach.