Babies - Home&Mirage

Babies

Babies

Babies

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 117,00 zł
  Kołderka i poduszka MIKROFIBRA to wyroby syntetyczne pokryte nowoczesną tkaniną produkowaną w mikrotechnologii, posiadającą wspaniałe właściwości ułatwiające utrzymanie wyrobu w czystości. Mikrofibra jest przyjemna w dotyku i umożliwia pranie w temperaturze do 95 stopni C. Zestaw wypełniony jest innowacyjnym włóknem AMZ DreamFill, które gwarantuje zdrowy i komfortowy sen.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 157,00 zł
  Kołderka i poduszka COTTON to wyroby syntetyczne pokryte tkaniną bawełnianą, wypełnione nowoczesnym włóknem DreamFill. Zestaw przeznaczony jest dla osób szukających klasycznych produktów antyalergicznych pokrytych bawełną, w umiarkowanej cenie.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 292,00 zł
  Kołderka i poduszka NIEDŹWIADEK HONEY pokryte zostały naturalną, ekskluzywną tkaniną – satyną bawełnianą. Materiał został wzbogacony woskiem pszczelim, który jest witaminowym eliksirem dla ciała. Produkty są bardzo sprężyste, zapewniają komfortowy sen. Są trwałe i bezpieczne dla alergików.
 • Antyalergiczny komplet...

  Cena 367,00 zł
  Kołderka i poduszka KOALA EUKALIPTUS pokryte zostały ekologiczną tkaniną Lyocell pozyskiwaną z drzewa eukaliptusa. Jest to bardzo ekologiczny surowiec, rosnący naturalnie bardzo szybko i bez użycia nawozów oraz pestycydów. Produkty są wyjątkowo gładkie w dotyku, a zarazem trwałe i bezpieczne dla alergików.
 • Babies antyalergiczny...

  Cena 202,00 zł
  Naturalnie miękkie, zdrowe i antybakteryjne.Kołderka i poduszka BAMBOO zostały pokryte innowacyjną tkaniną będącą połączeniem najlepszych cech bawełny i bambusa. Bawełna zapewnia miękkość i odpowiednią cyrkulację powietrza. Bambus z kolei nadaje tkaninie aksamitności oraz właściwości antybakteryjnych i antygrzybicznych - dzięki zawartości