Antiallergic - Home&Mirage

Antiallergic

Antiallergic

Antiallergic

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

 • Ekstra lekka letnia kołdra. Pokryta bawełną typu BIOPERCAL – tkaniną o wyjątkowej miękkości, delikatności i trwałości. Materiał jest zgodny ze standardem BIO i polecany dla osób o wrażliwej skórze lub ze skłonnościami do alergii.
 • Quallo kołdra letnia

  Cena 596,00 zł
  Letnia kołdra antyalergiczna pokryta delikatnym batystem – bawełną o szlachetnym splocie. Wypełniona drobnymi włóknami stworzonymi w technologii 1 HOLE FIBRE TECHNOLOGY, z większą o 15% przestrzenią wewnętrzną. Wyjątkowo puszysta. Wysoka zawartość powietrza w wypełnieniu zapewnia optymalną izolację oraz przytulne, delikatne ciepło, gwarantując komfort snu przez całą noc. Możliwość prania w pralce sprzyja utrzymaniu kołdry w czystości.
 • Quallo kołdra city

  Cena 618,00 zł
  Całoroczna kołdra antyalergiczna przeznaczona do sypialni z temperaturą 18-22 st. C. Pokryta delikatnym batystem – bawełną o szlachetnym splocie. Wypełniona drobnymi włóknami stworzonymi w technologii 1 HOLE FIBRE TECHNOLOGY, z większą o 15% przestrzenią wewnętrzną. Wysoka zawartość powietrza w wypełnieniu zapewnia optymalną izolację oraz przytulne ciepło, gwarantując komfort snu przez całą noc. Dzięki wyjątkowej puszystości jest cieplejsza niż kołdry z innych kolekcji o tej samej gramaturze. Mo
 • Quallo kołdra całoroczna+

  Cena 644,00 zł
  Całoroczna kołdra antyalergiczna pokryta delikatnym batystem – bawełną o szlachetnym splocie. Wypełniona drobnymi włóknami stworzonymi w technologii 1 HOLE FIBRE TECHNOLOGY, z większą o 15% przestrzenią wewnętrzną. Wysoka zawartość powietrza w wypełnieniu zapewnia optymalną izolację oraz przytulne ciepło, gwarantując komfort snu przez całą noc. Dzięki wyjątkowej puszystości jest cieplejsza niż kołdry z innych kolekcji o tej samej gramaturze. Możliwość prania w pralce sprzyja utrzymaniu kołdry w czystości.