ZEGARY - Home&Mirage

ZEGARY

ZEGARY

ZEGARY

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

W naszej ofercie każdy z Was może znaleźć wyjątkowe i pasujące do każdego wnętrza zegary. Ich nowoczesne wzornictwo sprawi, że będą nie tylko spełniały funkcję czasomierza, ale również tę dekoracyjną. Zarówno bogato zdobione, jak i minimalistyczne tarcze będą świetnie prezentowały się na ścianach zarówno w salonie, jak i kuchni czy sypialni.

Wśród propozycji znaleźć również można warianty, które nie mają tarczy – montuje się je bezpośrednio na ścianie, dzięki czemu jeszcze bardziej przypominają ozdoby i wtapiają się w wystrój danego pomieszczenia. Jaśniejsze warianty będą świetnie się prezentować na ścianach pomalowanych na intensywne kolory, natomiast te ciemne mogą bez problemu być zawieszone w jasnych i delikatnych pomieszczeniach.

W naszej ofercie każdy z Was znajdzie również szeroki wybór, jeśli chodzi o bardziej klasyczne zegary. Proponujemy między innymi wariant z częściowo odsłoniętymi kołami zębatymi imitującymi te znajdujące się w starych mechanizmach, jak i takie z całą tarczą pokrytą na przykład połyskliwym brokatem. Dodatkowo, oferujemy również bardziej nieoczywiste produkty – takie z tarczą o deseniu marmurowym, czy też w kształcie kwadratu.