RĘCZNIK MIRO BEŻ - Home&Mirage

RĘCZNIK MIRO BEŻ

Ręcznik MIRO w kolorze beżowym, z włókien bambusowych z żakardową bordiurą zdobioną lśniącymi paskami o gramaturze 550 gr/m2

Rozmiar: 50 X 90 cm
Rozmiar: 70 X 140 cm
Kolor: beżowy
48,90 zł
Brutto
WYBIERZ ROZMIAR RĘCZNIKA
Ilość
Produkt dostępny

 

 

 

Ręcznik MIRO podkreślony lśniącą bordiurą to praktyczny dodatek podkreślający styl każdej eleganckiej łazienki. Dzięki wysokiej jakości mieszanki wiskozy z włókna bambusowego i bawełny charakteryzuje się cudowną miękkością oraz doskonałą wchłanialnością co zapewnia wysoki komfort użytkowania. Prosty wzór, którego jedynym zdobieniem są proste pasy wzbogacone połyskującą nicią, zyska uznanie pośród zwolenników klasycznych wzorów. Kolekcja ręczników MIRO obejmuje bogatą paletę kolorów, a każdy kolor dostępny jest w dwóch rozmiarach. Dobieraj i zestawiaj dowolne kolory i rozmiary  dopasowując zestawy do indywidualnych życzeń. Serdecznie polecamy!

Dane techniczne:


szerokość: 70 cm
długość: 140 cm
skład: 
70% wiskoza z włókna bambusowego 30% bawełna
gramatura: 550 g/m2


Metka z instrukcją prania jest wszyta w górnym rogu każdego ręcznika. Ręczniki kolorowe przed użytkowaniem należy wyprać trzykrotnie bez użycia środków zmiękczających. Podobne kolory powinny być prane razem. Ręczniki wykonane metodą pętelkową. Ten typ produkcji wymaga parafinowania włókien w celu ich ochrony podczas procesu tkania produktu. We wstępnej fazie użytkowania ręczników pojawia się pylenie, które jest wynikiem wykruszania się parafiny z włókien. Nie jest ono wadą produktu. Podczas kolejnych procesów prania i w trakcie użytkowania ręczników pylenie całkowicie ustępuje, jednocześnie zwiększa się ich puszystość i chłonność.