ŚWIECA WOOD WICK - Home&Mirage
  • Nowy

ŚWIECA WOOD WICK

Dane techniczne:
Kolor: niebieski
Waga: 610 g
Czas palenia: 110-120 h
Wysokość: 18cm
Szerokość :11 cm
Kompozycja zapachowa:

Nuty górne: bergamotka, skórka jabłka
Nuty środkowe: złoty bursztyn, czarny dąb
Nuty dolne: opalany mahoń, wetiweria pachnąca, piżmo
Tak, nasz sklep Home Mirage oferuje świece zapachowe z drewnianym knotem. Są one dostępne w różnych zapachach i rozmiarach. Można je zamówić przez stronę internetową lub osobiście w naszym sklepie stacjonarnym.

132,00 zł
Brutto
Kolor
  • świeca
  • świeca1
Ilość

 

 

 

Świece zapachowe Wood Wick to wyjątkowa propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne dodatki do domu i piękne zapachy. Te świece posiadają drewniany knot, który jest bardzo efektowny i dodaje im unikalnego charakteru.

Wood Wick świece są wykonane z wysokiej jakości naturalnego wosku i posiadają intensywne, trwałe i naturalne zapachy. Dostępne są w kilku różnych wersjach zapachowych, takich jak: drzewo cedrowe, lawendowe, drzewo sandałowe, wanilia, cytryna i wiele innych.

Te świece zapachowe są doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia, nadając mu przytulnego i ciepłego klimatu. Ich zapachy są subtelne, ale wyraźne i pozostają w pomieszczeniu przez wiele godzin. Są idealne do stosowania w ciągu dnia lub wieczorem, aby cieszyć się przyjemnym zapachem i relaksującym światłem.

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie Home mirage i cieszenia się naturalnymi i pięknymi zapachami w swoim domu!

  1. Naturalne składniki: wykonane są z wysokiej jakości naturalnego wosku i posiadają intensywne, trwałe i naturalne zapachy.

  2. Efektowny wygląd: posiadają drewniany knot, który jest bardzo efektowny i dodaje im unikalnego charakteru.

  3. Różne zapachy: dostępne są w kilku różnych wersjach zapachowych, takich jak drzewo cedrowe, lawendowe, drzewo sandałowe, wanilia, cytryna i wiele innych.

  4. Piękne dodatki do domu: są doskonałym dodatkiem do każdego pomieszczenia, nadając mu przytulnego i ciepłego klimatu.

  5. Trwałe zapachy: ich zapachy są subtelne, ale wyraźne i pozostają w pomieszczeniu przez wiele godzin.

  6. Specjalne drewniane knoty PLUSWICK®, które wydają dźwięk palonego w kominku drewna i zapewniają prawidłowe wypalanie świecy.